MSI’dan “Baharı Üretken Karşıla” Kampanyası

MSI, konuttan çalışma ve öğrenme tahlillerini sunan başarılı eserleriyle öne çıkıyor.  2020’de başlayan salgın nedeniyle insanların hayat şekilleri büyük ölçüde etkilendi ve bu durum, pek çoğumuzun her zamankinden daha sık konutta vakit geçirmesine sebep oldu. Meskenden çalışırken ve uzaktan eğitimde üretkenliğin nasıl artırılacağı sorunsalı, 2021‘de de gündemimizi meşgul etmeye devam ediyor.

“Baharı Üretken Karşıla” bildirisi ile duyurulan bu kampanyada seçili MSI PRO serisi eserleri satın aldığınızda, 470 TL‘ye kadar para iadesi almaya hak kazanacaksınız.  Bu kampanya, konut ve ofis kurulumlarıyla birlikte yüksek üretkenlik gerektiren öteki çalışma ortamlarını geliştirmek isteyen şahıslar için bir fırsat niteliğinde.

Promosyon periyodu 1 Şubat 2021 (00:00 – mahallî saat) ile 30 Nisan 2021 (23:59) ortasında geçerlidir. Kampanyaya dahil bir satın alma süreci gerçekleştirdikten sonra, kampanya web sitesini ziyaret ederek yönergeler üzerinden kampanyaya müracaatta bulunabilirsiniz.

Kampanyaya ayrıntıları ve iştirak için: Baharı Üretken Karşıla

MSI’dan “Baharı Üretken Karşıla” Kampanyası yazısı ilk önce Oyuncu Haber üzerinde ortaya çıktı.

Hakkında esgec.com

Check Also

Brawl Stars Kill You (ᵏⁱˡˡᵧₒᵤ) Nasıl Yazılır? 2021

Brawl Stars Kill You Nasıl Yazılır? soruları oyuncuların isimlerini şekilli hale getirmek istediklerinde sordukları sorular …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir