Mortal Kombat MOD APK indir V3.1.1

0
(0)

Mortal Kombat YETENEK HİLELİ MOD APK indir V3.1.1

MORTAL KOMBAT efsanesi artık mobil cihazlarda devam ediyor. Bu mükemmel büyüleyici dövüş oyunu yeni nesil mobil cihazlara göre uyarlandı. Kendinize mükemmel bir kadro kurun ve savaşmaya başlayın.

Oyunda harika karakterler bulunmakta ve hepsinin kendine özel süper güçleri vardır. Raiden, Scorpion, Jade, Sub-Zero, Kabal ve Skarlet gibi efsanevi karakterler seni bekliyor.

MORTAL KOMBAT v3.1.1 YETENEK HİLELİ APK, aksiyon ve dövüş oyunlarına ilginiz varsa kesinlikle size bu oyunu öneriyoruz. Bu efsane sinemadan uyarlanma oyunun yapımcılığını Warner Bros firmasının üstlenmiştir. Android platformunda 4 milyon üzeri indirmesi vardır.. Oyunda yer alan karakterinizin özel güçleri vardır onları kullanarak arenada karşınıza çıkan diğer karakteri yenmeniz gerekiyor. Mortal Kombat özel eşya ve özel yetenekleri açmanız için sizlere MOD APK sunuyoruz böylelikle özel yetenek kullanma hileli, rakipler atak yapmama hileli olarak karakterlerinizi güçlendirin. Nasıl yenilmez bir insan olduğunuzu savaş alanında gösterin.

BİLGİLENDİRME : Bu oyunu sadece bir kez Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

 

Mortal Kombat MOD APK indir V3.1.1 yazısı ilk önce İndirFullAPK.com üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Car Parking Multiplayer V4.7.3 indir

0 (0) Full Ücretsiz Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK indir Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir