Son Haberler

Minecraft Pocket Edition Full APK v1.16.210.57

0
(0)

✅MİNECRAFT POCKET EDİTİON V1.16.210.57 FULL APK indir

Minecraft Pocket Edition FULL APK✅ ile macera kaldığı yerden devam ediyor. Bu açık dünya simülatörünün bağımlısı çok. Her gün artan kullanıcı grafiği ile sizde bu oyunun bir parçası olabilirsiniz.

Minecraft APK son sürüm 2021

Hayatta kalma türünde oyunları seven kullanıcılarımıza müjde. Editör ekibimiz sabah akşam çalışarak en güncel Minecraft APK dosyasını hazırladı. Sizler oyun oynarken keyif alın ve rakiplerinizi yenin diye çalışmaktayız. Bu başarılı oyunun arkasında yer alan güç MOJANG stüdyodur. Android platformunda oyunun indirme sayılarına bakarsanız ne kadar çok sevidiğini anlayabilirsiniz. Aktif olarak 1 milyon oyuncuya sahiptir.

Böylesi büyük bir oyunu sitemizde paylaşmamak hata olurdu. Karakteriniz ile yeni bölgeler keşfederken düşmanlarınızıda yenmeniz gerekiyor. Yeni yerler inşa ederek kendi alanınızı genişletin.. Sitemizde Minecraft Pocket Edition v1.16.210.56 sürümü BETA olarak sunulmuştur. Tüm hata ve grafik düzenlemeleri yapılmıştır. Takıldığınız soruları bize yorum olarak gönderebilirsiniz.

BİLGİ: Bu güzel oyunu yeni özellikleri ile oynamak için, yeni dünya oluştururken veya eski dünyanızı düzenlerken yan menüde yer alan oluştur butonun altındaki oyun kısmından aşağıya inin ve  “Use Experimental Gameplay” yani “Deneysel Oyun Kullan” seçeneğini aktif edin.

Bilmeniz gerekenler;

Oyunda ölümsüzlük hilesi bulunmamaktadır. Tüm ayrıştırma hataları düzeltilmiştir.

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0 sürümünde eklenen Command Block kullanabilmek için yazışma kısmına “/give @p command_block 64” yazınız, blok envantere gelecektir.

Harita kurarken can’t be opened hatası alıyorsanız, oyunun ayarlar kısmında profil sekmesine gelin (Settings / Profile) “File Storage Location” bölümünü External olarak seçin ve oyunu kapatıp açın, sorun düzelecektir.

Eğer oyun ilk başta kapanırsa games/com.mojang/minecraftpe/ klasörü içindekileri silip oyunu tekrar açın.

minecraftWorlds klasörünü sildiğiniz takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

Minecraft Pocket Edition Full APK v1.16.210.57 yazısı ilk önce İndirFullAPK.com üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Car Parking Multiplayer V4.7.3 indir

0 (0) Full Ücretsiz Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK indir Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir