Lupin 2. sezon ne zaman çıkacak?

0
(0)

Soygun temalı Fransız dizisi Lupin Netflix’i listelerini alt üst etmeyi başardı. Lupin 2. sezon ne zaman çıkacak, Lupin 2. sezon tarihi wuudia’da.

Fransa’nın en ünlü müzesi Louvre’dan milyonlarca dolar değerinde bir kolyeyi çalan Assane Diop’ın hikayesi Lupin. Netflix’in çok ses getiren yeni soygun temalı dizisi Lupin izleyicisi tarafından çok beğenildi. Kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlenen Lupin 5 bölümlük ilk sezonun ardından akıllarda bir soru bıraktı. Lupin 2. sezon ne zaman çıkacak?

İzleyiciyi hiç sıkmadan 5 bölüm boyunda aynı tempoda devam eden Lupin, diğer Netflix yapımları gibi iki parça halinde yayınlanabilir. Omar Sy’nin harika oyunculuğu ve usta yönetmen Louis Leterrier ile buluşan yapım Arsen Lupen hikayelerinden uyarlandı.

Lupin 2. sezon ne zaman çıkacak

Lupin 2. sezon ne zaman çıkacak
Lupin 2. sezon ne zaman çıkacak

Lupin 2. sezon

Senegal’den Fransa’ya göç eden Babaka Diop ve oğlunun hayatı beklenmedik bir şekilde kararır. İşlemediği bir suç yüzünen hapise düşen Babaka Diop’un oğlu Assane Diop babasının intikamını 25 yıl sonra almaya karar verir. Arsen Lupen kitaplarından ilham alan ve kendine Lupen ismini takan Assane’in hikayesi anlatılıyor.

Netflix tarafından mini dizi olarak tanıtılan Lupin iki parçaya ayrılmış durumda. İlk 5 bölümü ile ses getiren dizinin ikinci kısmının ne zaman yayınlanacağı ise tartışma konusu. 7 Bölüm olarak tanıtılmasına ve IMDB sayfasında 7 bölüm görünmesine rağmen beşinci bölümde sezon finali yaptı. Elimizde iki senaryo mevcut. Birincisi Lupin iki parça halinde yayınlanacaksa ikinci parça için 6 ay beklememiz gerekiyor. -1. sezon 2. kısım – İkinci senaryoda ise Netflix’in dizi için farklı planları mevcut ve ikinci sezon için en az 1 yıl beklememiz gerekecek.

COVID-19 sebebiyle birçok Netflix filminin çekimleri aksadı ve haliyle takvimler değişti. Bu durumda Lupin’in kalan bölümlerinin çekimleri tamamlandıysa bence gelecek yaz yeni bölümler yayınlanabilir.

Durum belirsizliğini korumaya devam ediyor. Netflix yetkililerinden bir açıklama geldiğinde bu yazımı güncelleyeceğim.

Güncelleme: Lupin 2. Kısım bu yaz Netflix’te.

Netflix’in Fransız dizisi Lupin’i beğendiniz mi? Düşüncelerinizi yorumlarda yazabilirsiniz.

Lupin Oyuncuları

Lupin; Omar Sy (Assane Diop), Vincent Londez, Antoine Gouy, Clotilde Hesme, Hervé Pierre, Ludivine Sagnier (Claire), Shirine Boutella ve Nicole Garcia gibi birçok oyuncuyu kadrosunda bulunuduruyor.

Lupin’in IMDB puanı 7,8. Rotten Tomatoes puanı ise 93%.

Sinema haberleri için wuudia’yı takip etmeye devam edin.

lupin 2. sezon
lupin 2. sezon

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir