LG Monitörler, Cerrahi Operasyonlarda Hekimlere Takviye Oluyor

LG Electronics’in (LG) 4K cerrahi monitörleri, tabiplerin sihirli parmaklarıyla buluşarak hastaların sıhhatlerini kazanmaları için dayanak oluyor. 31,5 inç 4K IPS ekrana sahip olan LG cerrahi monitör, imgelerin her açıdan gerçek izlenebilmesi için görsel rahatlık sağlıyor. Böylelikle aygıtlar, yanlış teşhis riskini azaltarak daha yeterli ve yanlışsız sonuçlar elde edilmesine yardımcı oluyor.

Yüzde 115 sRGB, yüzde 99’un üzerinde alan kapsama ve standart DICOM Part 14 dayanağı sunan 32HL714S cerrahi monitör, invaziv cerrahi sırasında yanlışsız renk tanıma ve derinlik algısı için tasarlanmış bir yapıya sahip. Aygıt, bu yapısı sayesinde cerrahların gerçek ve gerçekçi imajlar görmesini ve hassas ameliyatları kolay kolay gerçekleştirmelerini de sağlıyor.

Parlaklık sabitleme ile otomatik ışık ayarı

Parlaklık Sabitleme özelliğine sahip LG cerrahi monitör, bu sayede parlaklığı sabit tutabiliyor. Aygıtın sensörü, art ışığı ve mahallî aydınlatma şartlarını dikkatlice ölçer. Akabinde cerrahi süreç için hakikat parlaklığı optimize ederek cerrahların en düzgün ortamda çalışmasına yardımcı olur.

LG 4K cerrahi monitör, endoskop kameraları üzere HDR dayanaklı tıbbi aygıtlarla da uyumlu çalışacak formda üretiliyor. Aygıt bu sayede ortam karanlık dahi olsa siyahları ezmeden, öteki aygıtlardan gelen imgeleri canlı bir biçimde sunabiliyor.

Tek ekranda birden fazla sinyal

32HL714S, 4PBP’ye kadar, PIP ve genişletilmiş irtibat noktalarını destekliyor ve tek bir ekranda birkaç aygıttan birden fazla sinyalin görülmesine imkan tanıyor. Endoskopik kamera, yaşamsal belirti imajı ve floroskopik manzaradan endoskopik görüntünün kombinasyon ekranını ayarlamak da mümkün.

Aynalama ve rotasyonla başarılı çalışma görünümü

Ayna ve Döndürme fonksiyonlarına sahip olan LG 32HL714S, cerrahların ameliyathanedeki rahatlığını artırmak için başarılı bir biçimde optimize edilmiş çalışma görünümünü ayarlanmasına da yardımcı oluyor. Cerrahlar, operasyon sırasında 180 derece döndürülmüş imgeyi yahut görmek istedikleri ayna imgesini seçerek gerekli müdahaleleri kolay kolay yapabiliyor.

Son olarak kan yahut beden sıvıları üzere objelerle temasa karşı muhafaza sağlamak için LG cerrahi monitörleri temizlenebilir ve güçlü olarak üretilmiş. Eser, sahip olduğu ekranda IP35 ve kasada IP32 özellikleriyle toza ve sıvıya karşı geçirmezlik de sağlıyor.

LG 32HL714S-W Özellikleri

  •  LG 31.5” 4K IPS Cerrahi Monitor
  •  31.5″ 4K (3840×2160) IPS
  •  HDR10 Dayanağı
  •  Aynalama ve rotasyon modu
  •  Yük Devretme Giriş Anahtarı
  •  12G-SDI takviyesi

LG Monitörler, Cerrahi Operasyonlarda Hekimlere Takviye Oluyor yazısı ilk önce Oyuncu Haber üzerinde ortaya çıktı.

Hakkında esgec.com

Check Also

E1205t E1205y iMEi Kodları %100 Kesin

e1205t e1205y iMEi KODLARI Merhabalar Program Destek takipçileri bugün sizlere çin malı tuşlu telefonların imeil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir