iPhone 12 mini geliyor! Kendisi mini fiyatı Max Pro Plus!

 iPhone 12 mini geliyor! Kendisi mini fiyatı Max Pro Plus!
Okunuyor iPhone 12 mini geliyor! Kendisi mini fiyatı Max Pro Plus!
0
(0)

Apple’ın iPhone 12 mini adında bir model tanıtacağı ortaya çıktı. Kendisi mini ancak ama bize gelişi Max Pro Plus olacak!

Cupertinolu teknoloji devi Apple‘ın uzun bir süredir bu yıl tam 4 farklı iPhone modeli ile karşımıza çıkacağı söyleniyordu. Bu modellerin, iPhone 12, 12 Pro ve 12 Pro Max olarak isimlendirilmesi beklenirken, en uygun fiyatlı modelin adının ne olacağı bilinmiyordu. Bugün gelen sızıntı ile uygun fiyatlı modelin iPhone 12 mini olacağı ortaya çıktı.

 

Aktarılan bilgilere göre; bu model 5.4 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak. iPhone SE 2020’den 100 dolar pahalı olması beklenen telefon, Amerika’da 599 dolar bandını zorlayacak gibi görünüyor. Amerikalı için mini olacak olan bu modelin bize gelişi Max Pro Plus artık ne derseniz deyin oldukça pahalı olacak.

iPhone 12 mini

Türkiye’de Euro kuru üzerinden fiyat belirleyen Apple Türkiye, muhtemelen ailenin en küçük üyesini 6.999 TL‘den başlayan fiyatlar ile satacak. Bu da en iyi ihtimal. Şu an Euro 9.00 bandını zorluyor. iPhone 12’ler çıkana kadar muhtemelen kur 9.15 seviyelerinde olacak. Bu yüzden 6.999 TL bile iyimser rakam olabilir.

iPhone’un zenginlik belirtisi olduğu günler artık çok yakında maalesef ki gelecek gibi görünüyor. 15.000 TL’ye iPhone’un tepe modelini almak her yiğidin harcı olmayacak. Kurlardaki bu yükselişe ek olarak vergi de işin içine girdiğinde fiyatlar bu seviyelere çıkıyor. Artık tepe segment telefon almak için 10.000 TL ve üzerini gözden çıkarmanız kesinlikle gerekecek.

iPhone 12 mini geliyor! Kendisi mini fiyatı Max Pro Plus! yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın