antalya escort

iPhone 12 kasası sızdırıldı! En net video internete düştü!

 iPhone 12 kasası sızdırıldı! En net video internete düştü!
Okunuyor iPhone 12 kasası sızdırıldı! En net video internete düştü!
0
(0)

Tanıtılmasına haftalar belki günler kalan iPhone 12 için en net sızıntı yapıldı diyebiliriz! İnternete düşen videoda kasayı net olarak görebiliyoruz!

Yakında tanıtılacak olan Apple iPhone 12 serisine ilişkin sızıntılar, bir süredir istikrarlı bir hızda artmaya başladı. Hatta bir süre önce çalışan bir iPhone 12‘nin video görüntüleri internete düştü. Bu video bazı sızdırılmış görüntülerle eşleşti, ancak tartışmalı bir şekilde hala biraz şüpheli. Sebebi ise iPhone‘un hala bazı parçaları konusunda tedarik sıkıntısı çekmesi. Yeni sızdırılan bir klip şimdi iPhone 12 Pro’nun ana kasasını sergilediğini iddia ediyor ve yaklaşan telefon hakkında bildiklerimize dayanarak tartışmalı bir şekilde daha güvenilir görünüyor.

iPhone 12 ilk defa çok net görüntülendi!

Videoya ve diğer birkaç söylentiye göre, Apple bu nesil için gerçekten daha “klasik” bir endüstriyel görünüm arayışına girebilir. Genel vücut şekli, iPhone 4 veya iPhone 5 gibi bazı ikonik tasarımlara geri dönmüş gibi gözüküyor. Eğrilerdeki ve genel siluetteki değişiklik dışında, standart metal çerçeve ve cam sandviç yapı şaşırtıcı olmayan bir şekilde hala mevcut. En azından kafamızda böyle şekillendi.

 

Ana üçlü kamera kurulumu, yeni LiDAR modülünü barındırdığı söylenen ek bir sensör deliği dışında, şu anda iPhone 11 Pro ve Pro Max‘taki kasa ile hemen hemen aynı görünüyor.

Videodaki iddia edilen iPhone 12 Pro kasasının doğru göründüğü bir diğer şey, hem kablosuz şarj bobini hem de şarj hizalaması için yeni, ilgi çekici mıknatıs konumlandırma sistemi için özel kesik. Her ikisi de, daha önceki sızıntılarda da belirgin bir şekilde ortaya çıkmıştı.

Ne yazık ki burada bir bütün halinde, birleştirilmiş telefona bakmıyoruz. Telefonun önemli ölçüde parçaları hala eksik(mesela ekran). Daha küçük olduğu iddia edilen ekran çentiğinin yanı sıra 120Hz yenileme hızının önemli sorularını, en azından üst düzey model için hala cevapsız konumda.

Dahili cihaz olmadığından, 5G bağlantısı hakkında herhangi bir ek bilgi de bilemiyoruz. Şu anda endüstri kaynakları, tüm iPhone 12 modellerinin Alt-6 5G desteğine sahip olacağını, ancak yalnızca 12 Pro Max‘in yüksek frekanslı sinyali (26-28 GHz) desteklemek için gereken ekstra antenlere sığacak kadar yeterli alana sahip olacağını öne sürüyor.

Çoğu kaynak toplam dört iPhone 12 modeli geleceğinde hemfikir – iki 6,1 inç model, 5,4 inçlik bir model ve 6,7 inçlik model. İddiaya göre iki 6,1 inçlik varyant, iki farklı boyuttaki kardeşlerinden önce pazarlara ulaşacak. İlk iPhone 12 modellerini Ekim ortalarında piyasada bekliyoruz.

iPhone 12 kasası sızdırıldı! En net video internete düştü! yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın