Son Haberler
instagram hesap yönetimi
instagram hesap yönetimi

İnstagram Hesap Yönetimi Hizmeti Fiyatları, En Etkili İnstagram Hesap Yönetimi Ücretleri Nasıl Olmalı? Instagram Danışmanlık Hizmeti

5
(25001)

İnstagram Hesap Yönetimi Nedir ?

Merhaba sevgili okuyucularımız,
İnstagramın her geçen gün popüler hala gelmesi ile, bir çok kullanıcı instagram hesap yönetimi konusunda tecrübesiz olmakla beraber başarısız olmaktadır.
Bu konuda bizler sizlere instagram hesap yönetimi hizmeti sağlamaktayız.
İnstagram sosyal medya ağları arasında şüphesiz ki en popüler olanı, instagram hesap yönetimi ile başarısızlık sonuçlanan marka faliyetleri ve imaj konusunda bizler sizlerin üzerindeki yükü kaldırıp sizlerin hayal etmiş olduğu kazançları elde etmeniz için elimizden geleni yapmak için bu hizmeti sunmaktayız.
İnstagram üzerinde en başarılı şekilde instagram hesap yönetimi ile butik hesabınızdaki ürünlerin satışlarını yükseltebilir ve butik sayfanızın bilinirliği konusunda popülerite elde etmiş olacaksınız, bir diğer değiş ile instagram hesabınız fenomen olacaktır.
Ne kadar çok instagram hesabınız ve takipçiniz var ise o kadar çok popüler ve tanınmış olursunuz, bu hesapları yönetmeniz tek başına yeterli olmayacaktır.
Hedefe giden yolda mutlaka yatırım yapmalısınız örneğin Instagram Hesap Yönetimi Hizmetimiz sayesinde üzerinizdeki koca yükten kurtulabilirsiniz.
İnstagram hesap yönetimi hizmeti ile hiçbirşeye elinizi sürmeden günlük binlerce takipçi kitlesine hızlı ve güvenilir bir şekilde hesap yönetimi ile erişmiş olacaksınız.
Hesap yönetimi hizmeti sadece instagram için değil, diğer sosyal medya mecralarında örneğin twitter ve facebook hesap yönetimi hizmetlerimizde bulunmaktadır.
Sosyal Medya sitelerine tonla reklamlara boşa para harcayarak vakit kaybetmeyi artık bırakarak, arkanıza yaslanmalısınız tüm iş yükünüzü bizler devr alalım.!

kurumsal instagram hesap yönetimi hizmeti
kurumsal instagram hesap yönetimi hizmeti

İnstagram Hesap Yönetimi Hakkında Bilgi

Kullandığnız günden şimdiye kadar popülerliğini hiç kaybetmeyen ve rakiplerine göre her geçen gün yenilikler ile ilerleyen instagram uzun bir süre bu başarsını koruyacağını düşünmekteyiz, fakat böyle gözüksede İnstagram yönetimi son derece önemlidir.
Günümüzde bir çok sosyal medya hesabı, işletmelerin resmi firma kimliği olmakla beraber bu işletmerlin müşterileri tarafından daha çok önemsenmektedir.
Sayfanızın biyografi yazısı dahi işletmenizin kimliği açısından önemlidir.
İnstagram butik açarak ürün satışı yapabilir ve para kazanabilirsiniz yazıldığı gibi kolay gözüksede, hesapların yönetimi oldukça zordur ve bu işi yapmak isteyenler henüz yol kat etmemişken butik sayfasını kapatıp sayfa ile ilgilenmeyi kesmektedirler.
Bizler sizin için bu konuda instagram hesap yönetimi ile ilgilenen genç bir nesil üzerinden instagram hesap yönetimi konusunda hizmet veren iş koluna sahip olup.
Tüm hizmetlerimizde sizlere kdv dahil fatura kesmekteyiz bu faturayı gider kalemi olarak gösterip vergi konusundada rahatlayacaksınız.

Sosyal Medya Instagram Hesap yönetiminizi profesyonel tarafından yönetelim.!

Bizler bu konuda sosyal medya hesap yönetimi alanında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz ve hem bireysel hem de kurumsal İnstagram hesaplarınızın başarılı bir şekilde yönetilmesini sağlamaktayız.
Bu konuda destek ve hizmet almak için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Profesyonel İnstagram Hesap Yönetimi Nasıl Yapılır?

instagram hesap yönetim hizmetleri
instagram hesap yönetim hizmetleri

Instagramı normal günlük hayatta kullanan insanlar için hesap yönetimi zor değildir, kolaylıkla instagram uygulaması ile hesabınızı yönetebilir takip yapabilir beğeni ve diğer işlemleri tek başlarına yapabilmektedirler.
Fakat Kurumsal hesaplar için hesap yönetimi kolay değil ve gözüktüğünden daha da zordur, bu konuyu ciddiye almalısınız çünkü olası bir spam veya kural ihlali ile tüm emeklerinizin yok olabileceği gibi marka imajınızıda zedeleyecektir.
Instagram Hesap Yönetimi nasıl yapılmalıdır, Kurumsal instagram hesabı nasıl olamlı, Kurumsal instagram hesabında neler olmalı ? Sorularınıza cevap vermeye çalışalım.

İnstagram Hesap Yönetimi Nasıl Yapılmalı?

 • Kurumsal instagram hesabı oluşturmak için öncelikle instagram profili oluşturmalısınız, markanızı hitap edicek biyografi alanı doğru ve etkili kelimeler ile oluşturulmalıdır. Instagram hesap profiliniz sizin kurumsal kimliğinizi yanıstacağından etkili ve en iyisi olmalıdır.
 • Instagram hesabınızda yapacağınız gönderi paylaşımlarında orjinal içerikler üretmeli ve popüler olan gündemi takip etmeli, bol bol instagram filtre kullanımı ve etkili bir şekilde instagram hashtag ve etkitlerini kullanmalısnız!
 • Instagram hesabınız için kendinize, bir yol haritası planlamalısınız  ( hesap yönetimi konusunda bunu biz sizler için yapmaktayız )
 • Rakiplerinizi çok iyi analiz yapmalısınız kitlenize hitap etmeli ve kitlenizin ne istediğini tespit etmelisiniz yapılacak tüm çalışmalar bu kitle üzerinden devam edilmelidir.
 • Sosyal Medya Instagram hesabınız üzerinde paylaşımlarınızın yanı sıra, daha samimi içerikler üretmelisiniz örneğin günlük hayatta ki yaşantınızdan bir kaç kesiti hikaye ve görsel olarak paylaşmanızı tavsiye ediyoruz.
 • İnsanlar sizin kurumsal olarak gözükmeyen yanlarınızda görmelidir bu konuda sıcak ve cana yakın bir dil ile insanlara yaklaşımda bulunmanız markanız ve işletmeniz için en doğru olanıdır!

 

İnstagram Hesap Yönetimi Konusunda Kimlerden Destek Alınmalı?

Instagram hesap yönetimi konusu son bir kaç yıldır popüler olmakla beraber profesyonel hizmet verenlerin sayısı oldukça azdır.
Instagram kullanımının popüleritesi arttıkça hesapların önemi de artmıştır özellikle kurumsal firmalara pozitif dönüşlerin oluşabilmesi hesap yönetimi durumunun artmasını sağlamıştır. Instagram hesap yönetimi basit bir iş olmamakla beraber ciddiyet istiyen bir iş ve bu konuda sizlere hizmet verecek kişilerin bizim gibi profesyönel olması son derece önem taşımaktadır.
Bir çok hesap yönetimi hizmeti veren kişi, veya firmalar hesabınızda neler paylaşacağı konusunda hiçbir fikri yoktur genellikle hesap yönetiminin etkili yapılabilmesi için öncelikle instagram hesabınızın iyi bir derecede analiz edilmesi gerekmektedir.
İnstagram hesabınız için en uygun ve etkili olan hashtagleri belirleyip gönderi ve paylaşımlarınızda bunları etkili kullanabilmek hesabınız için ciddi bir risk taşımaktadır.
Rakiplerinizin sürekli takip edilerek hangi yolları izlediği konusunda hesap yönetimi yapan kişi, veya kişiler fikir ve kafa yormalıdır.
Hesap yönetimi hizmeti ciddi bir sorumluluk isteyen ve ciddiye alınması gereken bir iştir, bizlere bu konuda gönül rahatlığı ile güvenebilir ve instagram hesabınızı bizlere teslim edebilirsiniz.
2017 yılından beri instagram hesap yönetimi programı olan instampro ismi ile hizmet verirken artık, sizlere instagram hesap yönetimi hizmeti de vermekteyiz şimdiye kadar sahip olduğumuz tüm tecrübelerimizi bireysel ve kurumsal hesaplarınız için tüm yöntemlerimizi uygulayarak hesabınızda başarı ivmesi yakalamak için çaba sarfedeceğiz.

İnstagram Hesabınızın Yönetimi Konusunda Hizmetlerimiz

Sizlere instagram konusunda en iyi ve profesyönel olarak hizmet vermeye çalışmakla beraber Kurumsal ve bireysel hesaplar içinde hesap yönetiminin ne derece önemli olduğunu sizlere yukarıda anlattık, bunun sorumluluk bilinci ile hareket etmekteyiz. Instagram hesap yönetimi konusunda yapacağımız işlemler ;

 • Markanızı ifade edebilecek butiğinize en uygun kurumsal bir kimlik ile instagram profili oluşturuyoruz, instagram hesabınız mevcut ise bu konuda düzenlemeler sağlıyoruz.
 • Hesabınızın en doğru adımlar ile takipçi kitlesinin yükseltilebilmesi için öncelikle firmanızın veya işletmenizin veya butik hesabınızda verdiğiniz hizmetleri inceliyerek hangi yolları izlmemiz gerektiği konusunda çalışmalar yapıp görsel gönderi yazı açıklamaları ve hashtag gibi konularda nokta atışları ile hesabınızın içerikleri hangi zaman tarih aralığında ne kadar çok etkileşim alacağını belirleyerek işlem yapıyoruz.
 • Rakiplerinizin sosyal medya instagram hesaplarını analiz ederek, onlardan daha iyi birşekilde daha iyisini yaparak hesabınızın gelişmişini sağlamaktayız.
 • Instagram hesap yönetimi olan instampro yazılımı ile sizleri takip etmeyen insanları hesabınızdan silip sizi koca bir yükten kurtarıyoruz.
 • Hashtag ve keşfet paylaşımlarına sizlerin yerinize reklam amaçlı makarnızı ifade edicek reklam yorumları ile sayfanızla ilgilenebilecek hayran kitlesi çekiyoruz.
 • Hizmet verdiğiniz lokasyon u inceleyip, lokasyon üzerinde instagram takip çalışmaları yapıyoruz.
 • Dm kutusu üzerinde gelen mesajlarınıza markanız ile alakalı otomatik mesaj gönderme işlemleri yapıyoruz.
 • Siz uykuda olduğunuz esnada, sayfanıza gelen mesajlara otomatik yanıtlar gönderiyoruz.
 • Hesabınızn genel olarak hangi konularda ihtiyacı olduğunu belirleyip o konular üzerinde çalışmalar yapıyoruz
instagram hesap yönetimi hizmeti
instagram hesap yönetimi hizmeti

Instagram Hesap Yönetimi Hizmeti Ücretleri, Fiyatları

Sizlere verceğimiz tüm hizmetler için öncelikle fatura kestiğimizi belirtmek istiyorum.

 • 1 Aylık Instagram Hesap Yönetimi Hizmeti Kdv Dahil 118 TL
 • 3 Aylık Instagram Hesap Yönetimi Hizmeti Kdv Dahil 236 TL
 • 6 Aylık Instagram Hesap Yönetimi Hizmeti Kdv Dahil 413 TL

Instagram Hesap Yönetimi Hizmeti Satın Almak İçin Tıklayın!

Hesap yönetimi için bizlere, Whatsapp 0536 202 12 13 üzerinden ulaşabilirsiniz.

05432021214 telefon numarası ile bizleri arıyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sabah 7 – gece 00:00 ‘a kadar telefonlara bakmaktayız.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 25001

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

İnstagram Çekiliş İle Takipçi Satın Alma Sitesi | En ucuz instagram çekiliş takipçi satın alma

5 (100) İnstagram, ekim kasım ve aralık ayı itibari ile yeni yaptığı güncellemeler sonrasında havuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir