antalya escort

Huawei FreeBuds Pro geliyor! Tasarım sanki tanıdık gibi…

 Huawei FreeBuds Pro geliyor! Tasarım sanki tanıdık gibi…
Okunuyor Huawei FreeBuds Pro geliyor! Tasarım sanki tanıdık gibi…
0
(0)

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklığı Huawei FreeBuds Pro görüntülendi. Çok yakında tanıtılacak olan bu model sanki bir yerden tanıdık gibi.

Çinli teknoloji devi Huawei, yeni ürünlerin tanıtmaya devam ediyor. Huawei şimdi de görünümü ile Apple AirPods Pro’ya çok benzeyen Huawei FreeBuds Pro modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Kutusuna ve yapısına kadar AirPods Pro’ya çok benzeyen bu modelin Eylül ayı içerisinde tanıtılıp satışa sunulması bekleniyor.

 

Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde hem Android hem de iOS cihazlar ile çalışabilecek olan bu model, doğal olarak Android’de daha fonksiyonel yapıda olacak. Şimdilik sürücüleri bilinmeyen bu kulaklıkta yer alan büyük sensörler dikkat çekiyor. Bu sensörler muhtemelen kulaklığı kulaktan çıkardığınızda müziğin otomatik olarak durmasını sağlayacak.

Ancak sensörlerin bu denli büyük olması bir dönem Apple’ın kulaktan kalp ritmi ölçme girişimini hatırlatıyor. Sağlık konusunda atılımlar yapmaya başlayan Huawei, küçük bir ihtimal de olsa bu sensörler ile kalp ritmini kulaktan ölçebilecek.

Huawei FreeBuds Pro

Fiyat konusunda henüz Huawei’nin nasıl bir politika izleyeceği bilinmiyor. Ancak tahminlerimize göre Huawei, Apple gibi yüksek fiyat politikasını benimsemeyecektir ve 169 dolar civarından bu modelini satışa sunacaktır.

Son dönemde ürettiği ürünler ile kendine has bir tasarım politikası izlemeye başlayan Huawei’nin AirPods Pro’yu taklit etmesi pek hoş olmadı diyebiliriz. Ancak özüne bakacak olursak bunlar birer kulaklık. İstesen de istemesen de bir ürüne benzeyecek. Ancak Huawei bari kutuyu farklı yapsaydın demekten kendimizi alıkoyamıyoruz….

Huawei FreeBuds Pro geliyor! Tasarım sanki tanıdık gibi… yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın