Huami Corporation, İsmini Zepp Health Olarak Değiştirdi

Amazfit markasının yaratıcısı Huami Corporation, şirketin ismini “Zepp Health Corporation” (NYSE: ZEPP) olarak değiştirdiğini duyurdu. Şirket tarafından yapılan açıklamada isim değişikliğinin yurtdışı pazarında geçerli olduğu bildirildi.  Zepp ismi, şirketin sıhhati teknolojiyle birleştirmesine, mevcut eser portföyünü genişletmesine ve endüstriyel sıhhat hizmetleri teknolojisi pazarına olan taahhüdünü daha güzel yansıtmasına hizmet etmek üzere tercih edildi. Zepp ayrıyeten lisanları, kültürleri ve hudutları aşan, hatırlanması kolay bir isim olarak öne çıkıyor.

Akıllı sıhhat teknolojisinde sanayi önderi olan Zepp Health, şirketin biyometrik bilgileri ölçmek ve klinik sıhhat sonuçlarını güzelleştirmek için, harekete geçirilebilir tekliflerde bulunmak üzere teknoloji kullanımını öne çıkaran yeni istikametini kapsıyor. Zepp Health, genişleyen akıllı sıhhat eserleri yelpazesini ve sigortacılar, sıhhat hizmetleri sağlayıcıları, patronlar, ilaç şirketleri ve benzerleri için analitik hizmetleri yönlendiren yapay zeka çipleri, biyometrik sensörler ve sıhhat dataları algoritmalarından oluşan tescilli bir teknoloji platformu geliştirdi.

2011 yılında Silikon Vadisi’nde kurulan tanınmış bir memleketler arası marka olan Zepp, global ölçekte sensörler yardımıyla golf, beyzbol ve tenis oyuncularının performanslarının izlendiği güçlü bir ağa sahip. Bununla yanı sıra Zepp, dataya dayalı sıhhat tahlillerine güç veren donanım ve yazılım teknolojilerinden yararlanarak üst seviye akıllı saatler ve dijital sıhhat idaresi hizmetleri sunuyor. Şirket, Amazfit akıllı saatler başta olmak üzere giyilebilir akıllı teknoloji eserleri serisinin yanı sıra, dijital sıhhat idaresi ve hizmetleri için Zepp isimli taşınabilir uygulamayı da kullanıcılara sunuyor.

Huami Corporation, İsmini Zepp Health Olarak Değiştirdi yazısı ilk önce Oyuncu Haber üzerinde ortaya çıktı.

Hakkında esgec.com

Check Also

Brawl Stars Kill You (ᵏⁱˡˡᵧₒᵤ) Nasıl Yazılır? 2021

Brawl Stars Kill You Nasıl Yazılır? soruları oyuncuların isimlerini şekilli hale getirmek istediklerinde sordukları sorular …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir