Son Haberler

GTA 5 Torrent Nasıl İndirilir?

0
(0)

GTA 5, Epic Games Store tarafından kısa süreliğine ücretsiz hale getirilmişti. Kampanyayla pek çok kişi GTA 5 indirdi. Kampanya bittikten sonra GTA 5 torrent olarak dağıtılmaya başlandı. Yılların eskitemediği bu oyunu seven herkes kampanya bitse bile torrentle oyunu indirmek istiyor.

Konu torrentle indirmek olunca akıllara pek çok soru geliyor. Genellikle telif hakkı bulunan ürünlerin indirilmesi için kullanılan torrent, oyun camiasında da bir hayli sık kullanılıyor. Bu yazımızda merak edenler için GTA 5 torrent nasıl indirilir anlatacağız.

GTA 5 Torrent Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Torrent, dosyaları indirmek için merkezi sunucu kullanan dosya aktarım sistemidir. İnternet üzerinden dosya indirmek için kullanılan yöntemlerden sadece bir tanesidir. Özellikle büyük boyutlu dosyları indirmek için çok sık kullanılır. Torrent indirmede bağlantı hatası nedeniyle indirme durmaz, indirme hızınıza göre zamanla tüm dosya iner.

Epic Games’in ücretsiz olarak sunduğu günden beri GTA 5 torrent olarak internette bulunuyor. Kampanyayı kaçıran kişiler bu sayede GTA 5 indirebiliyor. Torrentle oyunu indirip kurmak biraz zaman alsa da oyuncular para ödememek için bu yolu kullanıyor.

GTA 5’i torrentle indirmek istiyorsanız öncelikle güvenilir bir kaynaktan torrent dosyasını bulmalısınız. Biz piyasada böyle bir kaynak bulamadığımız için sizlerle herhangi bir indirme bağlantısı paylaşmayacağız. İnternette yer alan GTA 5 torrent dosyalarının neredeyse tamamı kurulum esnasında problemlere yol açıyor.

Oyunu torrent olarak herhangi bir yerden indirdiğinizde bir veya iki saat kurulmasını beklersiniz. Kurulumun ardından yüksek ihtimalle birçok oyuncu gibi siz de setup failed hatası alırsınız. Hatanın randımanlı bir çözümü olmadığından oyunu boşu boşuna indirmiş olursunuz.

GTA 5 Bedava Torrent İndir

GTA 5 torrent nasıl indirilir diye merak eden kişiler, oyunu bedava olarak oynamak isteyen kişilerdir. Oyunu bedava elde etmek için tek indirme seçeneği torrent değildir. Epic Games Store bedava oyun yayınladıkça bazı siteler bu oyunları bünyelerine dahil ediyor. Bu tarz sitelerden oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunu indirdiğinizde “.exe” uzantılı bir dosya gelecektir. Bu dosyayı çalıştırarak oyunu kurabilirsiniz. Oyunu indirirken bilgisayarınızın virüs kapmasını istemiyorsanız, tüm bu yöntemleri bir kenara bırakıp oyunu resmi sitesinden satın alınız.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Hindistan, Kripto Para Birimlerini Yasaklamayı Planlıyor

0 (0) Hindistan Parlamentosu, gelecek bütçe oturumunda özel kripto para birimlerini yasaklamayı öneren bir tasarıyı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir