GTA 5 Modları Tam Liste

0
(0)

GTA 5 yıllardır sevilerek oynanan oyunlardan birisidir. Oyunda çeşitli modlar olması daha fazla kişi tarafından oynanmasını sağlamıştır. GTA 5 modları tam liste olarak pek çok oyuncu tarafından aranır. Oyuncular tüm modları öğrenerek istediklerini deneyimlemek ister

GTA 5 Modları Nelerdir?

GTA 5 modları birbirinden eğlenceli ve farklı özelliklere sahiptir. Her modda beğenebileceğiniz bir kurgu vardır. GTA 5 modları tam listesi şu şekildedir:

 • Araba Silahı Modu
 • Araç Kontrol Modu
 • Eğlence Modu
 • FOV Modu
 • Gelişmiş Makinist Modu 
 • North Yankton Yükleme Modu 
 • Plaka Modu
 • Polis Modu
 • Taşınabilir Radyo Modu
 • Uçuş Modu 
 • Yerçekimi Silahı Modu

Araba Silahı Modu

Etrafa mermi değil araba saçmak isterseniz bu modu deneyebilirsiniz. Tam bir çılgınlıktan ibaret olan araba silahı modu şehrin düzenini tamamen bozmayı sağlar.

Araç Kontrol Modu

Araç kontrol modunda bir aracın tüm özelliklerini açıp kapatabilirsiniz. Aracın görünümünü değiştirip görevlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Eğlence Modu

Ürkütücü halinizi bir kenara bırakıp hem eğlenip hem eğlendirmek istiyorsanız eğlence modu tam size göredir. Bu modda komik sahnelere imza atabilirsiniz.

FOV Modu

Görüş alanı modu olarak da bilinen bu mod, oyundaki kişisel görüş alanınızı ayarlayabilmenizi mümkün kılar.

Gelişmiş Makinist Modu

Bu modda trene tırmanarak treni tamamen ele geçirmek mümkündür. Trene girdikten sonra makinistin yanına kadar giderek trenin kontrolünü ele alabilirsiniz.

North Yankton Yükleme Modu

Şehirler arası mücadeleye atılmak istiyorsanız Los Santos’a gönderilerek başlayan North Yankton yükleme modunda oynayabilirsiniz. Native Trainer’ın değiştirilmiş olan bu modda oldukça eğleneceksiniz.

Plaka Modu

Bu modda araçların plakasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Polis Modu

GTA 5 bir suç oyunu olsa da bazen suç işlemekten bıkabilirsiniz. Suç işlemekten bıktıysanız oyundaki polislerden birinin yerine geçebilirsiniz. Polis modunda herhangi bir polis arabasına binerek polis memurlarının görevlerini yerine getirmeye başlayabilirsiniz.

Taşınabilir Radyo Modu

Bu modda taşınabilir bir radyoya sahip olursunuz ve istediğiniz her an radyo dinleyebilirsiniz.

Uçuş Modu

Paraşüte sahip olan herkesin göklerde kuş gibi uçmasını sağlayan moddur. Bu modda istediğiniz yere uçarak gidebilirsiniz. Binalara göre yüksekliğinizi ve süzülüşünüzü iyi ayarlamaya dikkat edin.

Yerçekimi Silahı Modu

Bu modda sahip olacağınız silah insanların ayaklarını yerden kesmenizi sağlar. Şok tabancası şeklinde olan silahı istediğiniz kişiye veya nesneye doğrultup onu şoklayabilirsiniz. Şokladıktan sonra havaya kaldırabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir