Son Haberler

GTA 5 Franklin Görevleri

0
(0)

GTA 5 en sevilen gangester görev yapma oyunlarından biridir. Oyunda Prologue görevlerini tamamladıktan sonra GTA 5 Franklin görevleri gelecektir. Franklin görevleri bitmeden bir ileri seviye görevlere geçilememektedir. Oyunun ısınma turları olarak nitelendirilen bu görevler, ilerleyen bölümlerdeki görevlerle kıyaslandığında oldukça basittir. Oyuna yeni başlamış biri olsanız dahi kolayca bu görevleri geçebilirsiniz.

GTA 5 Franklin görevleri kolay olsa bile hata kabul etmeyen görevlerdir. Yani bu görevleri eksik bıraktığınızda görev tamamlanmış olarak sayılmaz. Görev tamamlanmadığı için yeni görev verilmez.

GTA 5 Franklin Görevleri Nelerdir?

Franklin görevleri yalnızca Franklin’e ait değildir. Görevin adı Franklin ve Lamar’dır. Bu bölümde oyunun iki karakteri olan Franklin ve Lamar aktif olarak kullanılır. Oyunun hikayesi gösterilirken Lamar ve Michael aralarında bir şeyler konuşacak ve Franklin’in kontrolü sizde olacak. Hikaye bittikten sonra yapmanız gereken GTA 5 Franklin görevleri şu şekildedir:

  • İki araçtan birini seç
  • Lamar’ı takip etmeye başla
  • Aracı Lamar’ın yanına park et
  • Polislerden kurtul
  • Aracı Simeon Yetarian’ın galerisine götür
  • Kendi aracına bin
  • Eve git

Yukarıdaki görevleri tamamladığınızda bölüm tamamlanmış olur. Artık yeni gelen görevlere odaklanabilirsiniz.

GTA 5 Franklin Görevleri Nasıl Yapılır?

Bölüm başlarken olayların hikayesi gösterilir ve sonra Franklin’in kontrolü size verilir. Kontrolü aldıktan sonra karşınızda duran iki apartman arasından ilerleyerek araçların park edildiği alana gidin. Park alanında iki arabayla karşılaşacaksınız. Arabalardan birini seçerek ilk görevi tamamlayın.

Arabaya bindikten sonra Lamar’ı takip etmeye başlamalısınız. Lamar’ın peşinden giderken arabayı sağa sola çarpmamaya özen gösterin. Arabaya fazla hasar vermeden Lamar’ı takip ederseniz ikinci görevi tamamlamış olursunuz.

Lamar aracı bir yere park edecek, siz de hemen onun yanına park ederek üçüncü görevi tamamlayın. Ardından polisler sizin peşinize düşecek. Lamar’la birlikte polislerden kurtulmanın yolunu bulmalısınız. Ara sokaklara girerek dördüncü görevi tamamlayabilirsiniz.

Polisleri atlattığınızdan emin olduktan sonra arabayı Simeon Yetarian’ın galerisine götürmek için yola çıkın. Arabayı galeriye teslim edip beşinci görevi tamamlayın. Arabayı galeriye teslim ettikten sonra Lamar’la birlikte kendi arabanıza binin. Böylece altıncı görev tamamlanmış olacak. Son olarak arabanızla evinize, yani Franklin’in evine gidip son görevi de tamamlamış olun.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Hindistan, Kripto Para Birimlerini Yasaklamayı Planlıyor

0 (0) Hindistan Parlamentosu, gelecek bütçe oturumunda özel kripto para birimlerini yasaklamayı öneren bir tasarıyı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir