Google Pixel 5 kasası sızdırıldı! İlginç tasarım!

 Google Pixel 5 kasası sızdırıldı! İlginç tasarım!
Okunuyor Google Pixel 5 kasası sızdırıldı! İlginç tasarım!
0
(0)

Son günlerin merakla beklenen cihazı Google Pixel 5 kasası ve dış gövde tasarımı internete sızdırıldı! Google’dan ilginç bir tasarım hamlesi!

Google, Pixel 4a modelini geçen ay tanıttı ve Google Pixel 5 modelini 15 Ekim’de piyasaya süreceği söyleniyor. 5G’li Pixel 4A ise Kasım ayında geleceği söyleniyor. Sızdırılan görüntüler ve teknik özellikler sayfaları sayesinde, her iki akıllı telefondan da ne bekleyeceğimiz konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var.

Pixel 4a 5G ve Pixel 5 oldukça benzer görünüyor, ancak Pixel 5’e ait olduğu iddia edilen bir prototipin görüntüleri internette ortaya çıktı. Bu görüntüler Google‘ın ekibinin bir zamanlar akıllı telefonlar için tuhaf bir tasarım olarak bilinen ilk Pixel’e benzer olduğunu anımsattı.

Prototip, camdan yapılmış alt kısım olması dışında, 2016’daki ilk nesil Pixel‘inkini anımsatan iki tonlu bir tasarıma sahip. En azından görüntülerde şu anlık böyle anlaşılıyor.

Kaynak, Pixel 5 olduğunu söylese de, daha yakından incelendiğinde, daha önceki sızıntılardan Pixel 5‘te olmadığını bildiğimiz ancak 4a 5G‘de mevcut olan 3,5 mm kulaklık jakı için üstte bir kesik olduğunu fark edebilirsiniz. Yani bu, baktığımız Pixel 4a 5G‘nin bir prototipi de olabilir. Dahası, güç düğmesi beyaza boyanmış olduğu için Pixel 4a 5G için daha kuvvetle muhtemel bir hal alıyor.

Bu telefon ne olursa olsun, Google‘ın bu tasarımı çok heyecan verici olmayan ancak aykırı bir tasarım lehine adım attığını söyleyebiliriz.

Google Pixel 5 kasası sızdırıldı! İlginç tasarım! yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle