Geforce Now Ücreti Ne Kadar? Fiyatı Nedir?

0
(0)

2015 yılından çıkan GeForce Now, Turkcell Game+ ile yaptığı işbirliği sonucunda Türkiye’de de hizmet vermeye başlıyor. GeForce Now ücreti platformun gelmesini uzun süredir bekleyen pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Yüksek sistem gereksinimine sahip oyunları çalıştırabilecek donanıma cihaza sahip olmayan kişiler için oldukça etkili bir çözüm olan bu platform, ülkemizdeki e-spor sektörünün canlandıracağa benziyor.

GeForce Now tamamen ücretsiz bir platform değildir. Bu kadar üstün özellikler sunan bir platformun ücretsiz olmasını beklemek yanlıştır. Şu ana kadar farklı ülkelerde hizmet veren GeForce her ülkeye özel ücret planı yayınlamıştır. Türkiye’de GeForce fiyatı nedir çok merak ediliyor. Merak edenler için GeForce Now ücreti ne kadar bu yazımızda açıklayacağız.

GeForce Now Ücreti Ne Kadar?

GeForce Now bulut teknolojisiyle çalışan, internet hızı yeterli olan tüm cihazlarda internet aracılığıyla yüksek sistem gereksinimine sahip oyunları oynamayı mümkün kılan platformdur. Bulut teknolojisi kullanan GeForce donanım sıkıntısı yaşayan oyuncuların sorununa çözüm olmak için geliştirilmiştir. Yüksek performansa sahip donanım araçlarının fiyatları pahalı olduğundan her oyuncu cihazının donanımları sık sık değiştirememektedir. GeForce Now, donanım ücretlerinden daha düşük bir fiyata yüksek performanslı bir cihaz sağlar.

GeForce Now ücreti 50 TL olacağı tahmin ediliyor. henüz net bir açıklama yapılmış olmasa da 50 TL olması oldukça muhtemeldir. Pek çok çevre tarafından fiyatın bu şekilde olacağı yönünde öngörülerde bulunulmuştur. Turkcell Game+ ve NVIDIA’da bulunan hiçbir yetkili tarafından aksini iddia eden bir fiyat açıklaması yapılmamıştır.

50 TL kesin bir bilgi olmasa da platformun ücreti bu civarlarda olur. Fiyatın TL bazında olması platformu daha çok kişinin kullanmasına yola açacaktır. Ayrıca ücreti de çok yüksek miktarda değildir. Oyuna gönül vermiş pek çok oyun sever pahalı donanım ekipmanları almak yerine GeForce Now kullanmayı tercih edecektir. 

GeForce Now Fiyatı Nedir?

GeForce Now fiyatı şu anda net olarak bilinmemektedir. Platformun Türkiye fiyatının 50 TL olması beklenmektedir. GeForce Now ücretinin ne kadar olacağı hakkında herhangi bir açıklama yapıldığından sitemizde sizlerle paylaşacağız. Bizi okumaya devam ederek son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir