GeForce Now Fiyatı Ne Kadar?

0
(0)

Artan dolar kuru ile bilgisayar ve oyun satın almanın zorlaştığı bu zamanda imdadımıza rekabetçi fiyatı ile GeForce Now yetişiyor. GeForce Now Fiyatı Ne Kadar?

Oyun dünyasına NVIDIA’nın teknoloji harikası sistemi ile yeni bir soluk geliyor. Geforce Now düşük donanımlı cihazlarda yüksek kalitede grafliklere sahip oyunları oynamanıza imkan sağlıyor. Aylar önce benzer bir projeyi kullanıma açan Google, Stadia projesinde oyunları ayrı ayrı satın almanız gerekiyordu. Üstelik Türkiye’de henüz erişime açılmamıştı. Ancak Turkcell Game Plus ile işbirliği yapan NVIDIA yeni hizmeti Geforce Now’ı Türkiye’de kullanıma açıyor.

Artan fiyatlar nedeniyle birçoğumuz için yeni donanım satın almanın çok zor olduğu bu dönemde NVIDIA Geforce Now imdadımıza yetişiyor. Oyun dünyasında yeni bir soluk getiren Geforce Now ile düşük sisteminizde en iyi oyunları oynayabilirsiniz. Ancak her hizmetin olduğu gibi bununda bir ücreti olacak.

GeForce Now Fiyatı Ne Kadar?
GeForce Now Fiyatı Ne Kadar?

Yakın geçmişte piyasaya çıkan Cyberpunk 2077 oyununu ben dahil birçok kişi yetersiz donanımı yüzünden oynayamamış olabilir. 16 Mart’ta tüm kullanıcıların hizmetine girecek Geforce Now ile bu sorun artık ortadan kalkacak. Cüzi bir ücret karşılığında istediğimiz oyunu oynayabileceğiz.

İlginizi çekebilir: Geforce Now Beta Kodu Nasıl Alınır?

GeForce Now Fiyatı Ne Kadar?

Bu harika hizmet için ödememiz gereken ücreti söylemeden önce Geforce Now‘ı ücretsiz bir şekilde deneme imkanımızın olduğunu belirtmeliyim. Ancak ücretsiz üyelik seçeneği ile yalnızca bir saat oyun oynayabiliyorsunuz.

Geforce Now resmi fiyatı için henüz resmi duyuru yapılmadı. Yurtdışı fiyatlarına baktığımızda aylık ücret 5.49 Euro olarak görünmekte. Bu miktarı Türk Lirasına çevirdiğimizde yaklaşık 50 TL yapıyor.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir