Son Haberler

Fishing Life APK

0
(0)

Fishing Life Para Hileli Mod APK indir v0.0.139

Fishing Life, içinizde yatan o balıkçı ruhunu tekrar canlandıracak. Android internetsiz oynanan oyunlar listesine girecek harika bir balık tutma oyunu.

Balık tutmak her zaman iyi gelir, hem ruhunuzu dinlendirir hemde sabretmeyi bizlere öğretir. Gün içerisinde yaşadığın tüm gerilim ve stresli dakikaları size unutturur. Üstelik oyun içerisinde dinleyeceğiniz ASMR deniz dalgaları sesi ile balık tutmak daha keyifli.

Fishing Life MOD APK

Oyun ana karakterimiz, balık tutmaktan çok keyif almaktadır, sık sık yorucu günlerden kurtulmak için babası ile denize gider. Teknesi ile güneşin battığı o eşsiz manzarası olan denize balık tutmaya gitmekten inanılmaz keyif alır. Hem gün batımının keyfini çıkarır hemde hoş balıklar tutar.

Oyunun kontrolü çok kolaydır, kontrol tuşları ile oyunu oynayabilirsiniz. Belki köpek balıkları belki balinalar avlayabilirsiniz. Sesleri dinleyin, gözlerinizi kapatın ve kendinizi huzurlu mehtapa bırakın.

Ücretsiz balık tutma oyunu oynamak istiyorsanız sitemizden indireceğiniz APK dosyası ile altın hilesiyle indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Fishing Life APK yazısı ilk önce İndirFullAPK.com üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Car Parking Multiplayer V4.7.3 indir

0 (0) Full Ücretsiz Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK indir Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir