Ethereum (ETH/TRY) Teknik Analiz 06.02.2021

0
(0)

Ethereum, Bitcoin’den sonra kripto para piyasasında dominansı en yüksek ikinci kripto para birimi ve en popüler altcoin. 06.02.2021 tarihinde Ethereum – Türk Lirası 4 saatlik mum grafik üzerinden yapılan teknik analiz sırasında ETH/TRY 12.000’dır.

ETH TRY
ETH/TRY 4 saatlik mum grafik

Ethereum’un Türk Lirası’na karşı bir yükseliş trendinde olduğunu görebiliyoruz. Kırmızı çizgi major trend hattını, sarı çizgiler de minor trend hatlarını temsil ediyor.

Fiyatın daha önce bir minor trend hattını kırdığını, sonra yapılan düzeltme sonrası major trend hattından sektiğini görebiliyoruz. Ethereum’un Türk Lirası cinsinden fiyatı tam şu an kritik bir eşikte. Minor trend çizgisinin hemen sınırında duran fiyatın yukarı veya aşağı yönlü hareketlenmeleri söz konusu kripto para biriminin kısa vadeli yatırımcıları açısından yeni bir serüven olacaktır.

Minor trend çizgisinin hemen öncesinde güçlü bir satış yutan mum sinyali gözlemliyoruz. Ethereum’un buradan aşağı yönlü kırılıp bir düzeltmeye maruz kalması, gördüğümüz indikatör paralelinde olası.

Not: Yatırım tavsiyesi değildir.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir