Drift Max Pro MOD APK

0
(0)

Drift Max Pro Para Hileli Mod Apk indir v2.4.64

Drift Max Pro, Drift yarış oyunu arayan kullanıcılarımıza yeni bir soluk olmaya geliyor. Android markette aktif olarak 1 milyon üzeri indirmeye sahip olan bu yarış oyunun, tüm Dünya’da milyonlarca oyuncunun birleştiği ve beceriklerini gösterdiği drift ve yarış simülasyon oyunlarından biridir.

Bir kere oynayanın bir daha vazgeçemediği bu efsaneleşen drift oyunu Drift Max’in gerçeğe daha yakın sürümüyle kullanıcılarını heyecanlandırıyor. Android marketlerde defalarca en iyi oyun listelerine giren Drift Max Pro, oyuncularına keyifli dakikalar vaad ediyor.

Drift max Pro Apk Son Sürüm

Gelişmiş ve gerçekci grafikleri sayesinde üst düzey drift deneyimi, Dünya’nın en ünlü şehirlerinde arabanızla yanlamaya hazır mısınız? Gece ve gündüz yarış modları ile canınız ne zaman yarışmak isterse o zaman sahadasınız.

Hayallerinizde yatan arabayı sitemizden indireceğiniz APK dosyası ile yaratın ve düşmanlarınıza kimin Kral olduğunu gösterin. Üstelik oyunu indirdikten sonra dilerseniz internet olmadan oynayabilirsiniz. Offline oyunlar arasında dikkat çekiyor.

Drift Max Pro MOD APK yazısı ilk önce İndirFullAPK.com üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Car Parking Multiplayer V4.7.3 indir

0 (0) Full Ücretsiz Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK indir Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir