Son Haberler

Doorman Story APK

0
(0)

Doorman Story Para Hileli Mod APK indir v1.7.2

Doorman Story, Android oyunu ile başarı merdivenlerini yavaş yavaş tırmanabilecek misiniz? İnsanların günlük uğradığı ufak sıradan bir motelden, adım adım ilerleyerek ünlülerin bile kalmak istediği lüks bir otele geçiş sağlayabilecek misiniz? Becerilerinize güveniyorsanız işte sizin için harika bir oyun.

Doorman Story Hile APK

Simülatör oyunları arasında beğendiğimiz bir oyunu daha sitemize APK olarak ekliyoruz. Otel simülatörü oyunu olan Doorman Story ile içinizde yatan o gizli müdür ruhunuzu canlandırın. Elemanlarınızı denetleyin ve onları eğitin, müşterilerinizin isteklerini hızlıca değerlendirip gerçekleştirin. Bu otelde insanların kalması için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekiyor.

Doorman Story Para Hilesi

Oyun içerisinde yer alan otel odalarınızı geliştirerek müşterilerinizin daha çok beğenmesini sağlayabilirsiniz böylelikle odalarınız kapış kapış gidecektir ve boş odanız kalmayacaktır unutmayın müşteri velinimettir.

Oyun içerisinde üst düzey bir yönetici olduğunuz için çalışanlarınız ile mutlaka iletişim halinde kalın. Müşterilerinizle ile konuşun ve sorunlarını dinleyin. Oyun zorlu gibi görünsede çok heyecanlıdır. Bakalım sıfırdan başlayarak en tepeye yükselebilecek misiniz?

Doorman Story Apk İndir

Sitemizden indireceğiniz özel APK dosyası ile Oyunu para ve elmas hilesiyle indirerek oynayabilirsiniz.

Doorman Story APK yazısı ilk önce İndirFullAPK.com üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Car Parking Multiplayer V4.7.3 indir

0 (0) Full Ücretsiz Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK indir Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir