Cobra Kai 4. Sezon Çekimleri Başlıyor

0
(0)

80’li yılların Karate Kid film serisine dayanan Netflix dizisi Cobra Kai‘nin 4. sezon çekimleri başlıyor. Johnny Lawrence ve Daniel LaRusso Dojo hikayelerine devam ediyor.

Karate Kid serisinin oyuncuları Johnny Lawrence ve Daniel LaRusso yıllar sonra hikayelerine devam etmek için tekrar kamera karşısına geçtiler. İlk iki sezonu Youtube’da yayınlanan daha sonra Netflix’in araya girerek dizinin haklarını almasıyla üçüncü sezonu Netflix‘te yayınlanmıştı. Karate Kid serisinin üzerinden bunca yıl geçmesine rağmen popülerliğini hiç kaybetmedi. Hatta öyleki Netflix’te yayınlanan üçüncü sezon Netflix Orijinal dizisi Bridgerton’dan daha çok izleyiciye sahipti.

Cobra Kai 3. sezonu Ocak 2021’de Netflix’te yerini aldı. Uzun süre listelerin tepesinde yerini koruyan dizide Daniel ve Johnny, All-Valley turnuvasında Cobra Kai’yi kesin olarak ortadan kaldırmak için güçlerini birleştirdi. Netflix hızlı karar alıp dizinin 4. sezonuna onay verdiği için serinin devam edip etmeyeceğine artık merak etmemize gerek yok.

Cobra Kai 4. Sezon Çekimleri Başlıyor
Cobra Kai 4. Sezon Çekimleri Başlıyor

Cobra Kai resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda “Eğitim için daha fazla zaman yok. 4. Sezon çekimleri resmen başladı.” açıklamasına yer verildi. Paylaşımda ise 4. sezon 1. bölüm senaryosuna yer verildi. İlk bölümün adı ise “Let’s Begin”.

Cobra Kai 4. Sezon Ne Zaman?

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir