Son Haberler

Clash of Clans İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

0
(0)

Clash of Clans isim değiştirme işlemi bazı durumlarda gerekli olabiliyor. Mevcut isminizden sıkıldıysanız veya hesabı satmak istiyorsanız ismini değiştirmeniz gerekebilir. Özellikle hesap satışı yaparken iyi bir isme sahip olmak daima avantaj yaratır.

Bu yazımızda Clash of Clans isim değiştirme nasıl yapılır hep beraber göreceğiz.

Adım Adım Clash of Clans İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Clash of Clans’ta oyuna yeni başladığınızda kendi isminizi belirlersiniz. Eğer ilerleyen zamanlarda isminizi değiştirmek için sadece bir hakkınız vardır. Yani Clash of Clans’ta isminizi bir defa değiştirebilirsiniz. Bunun içinde en az 5 seviye belediye binasına sahip olmanız gerekir. Clash of Clans isim değiştirme şu şekildedir:

  • Clash of Clans’a giriş yapın.
  • Ayarları açın.
  • “Adı Değiştir” butonuna tıklayın.
  • Kullanmak istediğiniz yeni ismi yazarak onaylayın.

Böylece isminiz değişmiş olacaktır. Bazen isim değiştirme hakkınızı kullanmanıza rağmen tekrardan isim değiştirmeniz gerekir. Daha önce ismi değiştirilmiş bir hesabı satın almış olabilirsiniz. Böyle bir durumda kendi isminizi koymak isteyeceksinizdir. Clash of Clans’ta isim değiştirme hakkı bir defa veriliyor ancak 2 ve daha üstü sayıda isim değiştirme imkansız değildir.

2 ve daha üstü Clash of Clans isim değiştirme işlemi için 500 elmas ödeme yapmanız gerekir. İlk isim değiştirme tamamen ücretsizken, 2 ve üzerinde 500 elmas gibi yüksek bir miktar ödersiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra yukarıdaki adımların aynısını takip ederek isminizi değiştirebilirsiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

XRP Son Yarım Saatte %60 Oranında Yükseldi! Peki Neden?

0 (0) Ripple (XRP), son yarım saat içerisinde %60 oranında değer kazandı. Popüler altcoin, yazının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir