Call of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

0
(0)

PC’de beğenilen oyunların mobile geçmesi geleneğine Call of Duty de dahil olmuştur. Call of Duty Mobile sistem gereksinimleri, efsane oyunun mobil versiyonunu indirmek isteyen oyuncuların en çok aradığı konulardan biri haline gelmiştir.

Hem Android hem de iOS platformlarda oynanabilmesi Call of Duty Mobile’nin sıkı bir oyuncu kitlesi olmasına yol açmıştır. Oyunu 100 milyondan fazla kişi oynamaktadır. Ücretsiz olarak yayınlanan Call of Duty, her yaştan insana hitap eder. Oyunda tek başınıza olabileceğiniz gibi, Call of Duty oynamayı seven arkadaşlarınızla takım halinde de oynayabilirsiniz.

Call of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Mobile, akıcı ve kaliteli grafikleri olmasına rağmen birçok mobil cihazda rahatlıkla oynanabilir. Call of Duty Mobile sistem gereksinimleri düşük olduğundan oyun esnasında çok fazla kasma, donma gibi problemlerle karşılaşılmaz. Her cihazda bu efsane oyunun keyfine varabilirsiniz.

Call of Duty Mobile, Call of Duty’de bulunan harita ve ekipmanların bir kısmını bulundurur. Mobile oyunun kendine göre bazı farklılıkları vardır. Yine de bilgisayardan Call of Duty oynamayı seven biriyseniz, oyunun mobil versiyonunu da seversiniz. Sahip olduğunuz mobil cihazın oyunu kaldırabileceğinden emin değilseniz, Call of Duty Mobile sistem gereksinimlerini inceleyebilirsiniz.

Call of Duty Mobile Android Sistem Gereksinimleri

İşletim Sitemi: Android 5.1 ve üstü

Bellek: 2 GB

Depolama: 1,95 GB

Call of Duty Mobile iOS Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: iOS 9.0 ve üstü

Bellek: 1 GB

Depolama: 2,5 GB

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir