Call of Duty Mobile Oyundan Atıyor 2021

Call of Duty Mobile Oyundan Atıyor problemi yaşayanlar için 2021 yılında karşılaşılan bu güncel sorunu sizler için araştırdık. Çökme aşamasına gelen popüler oyuna neden böyle olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız. Son zamanlarda tüm dünyadaki CoD: Mobile oyuncularının en büyük problemi “Oyundan Atıyor” olmaya başladı. Aslında bu sorun daha önceki yıllarda da görülen bir hataydı fakat bu sefer sebebi oldukça başka. Hemen hemen her oyuncunun başına gelmeye başlayan bu durumun nedenini ve kaynağını duyunca şaşıracaksınız.

Call of Duty Mobile, Activision Publishing, Inc. tarafından geliştirilen Android ve İOS işletim sistemli mobil cihazların oyun mağazalarında bulunan Aksiyon kategorisinin en popüler oyunudur. Hayatta kalma temasıyla çıkan ve daha sonra FPS dayalı mücadelelerinde büyümesini sağlayan bir oyun yapısına sahip. Call of Duty efsanesini mobil paltformlara taşıyan bu oyunda hikaye temalı bir oyun düzeni bulunmamaktadır, çevrim içi oyuncuların mücadele ettiği bir türde liderliği eline almış bulunduruyor. Son zamanlarda Call of Duty Mobile Oyundan Atıyor şikayetleri oldukça artmaya başladı. Esasen oyun ilk çıktığı yıllardan bu zamanlara kadar bu tür şikayetler geliyordu fakat bu sefer milyonlarca oyuncu bu durumla karşılaşmaya başladı.

Call of Duty Mobile Oyundan Atıyor – 2021

Call of Duty Mobile hakkında 2021 yılında çok çarpıcı iddialar ortaya atılmaya başladı, oyundan atıyor şikayetlerinin ardından oyunun hacklendiği yönünde ciddi iddialar bulunmaktadır. Dünyanın en popüler aksiyon oyunları arasında olan CoD: Mobile sevenlerinin olduğu kadar onu sevmeyen rakiplerinin de olduğu herkes tarafından biliniyor. Kimin yaptığı henüz ortaya çıkmasa da popüler oyuna saldırılar başladı. Son saldırının ardından oyun kendini korumaya alırken oyuncularda dil değişiklikleri olduğu görülmeye başladı. Call of Duty Mobile Dil Değiştirme isimli yazımızda bu saldırılardan dolayı değişen dilleri tekrar nasıl Türkçe yapabileceğinizi anlatmıştık.

Call of Duty Mobile Oyundan Atıyor
Call of Duty Mobile Oyundan Atıyor

Call of Duty Mobile Oyundan Atıyor sebebi bu sefer hiç masum değil, çünkü oyun ciddi bir saldırı altında. Hem sahte user şeklindeki saldırılarla oyun sunucuları kasılıyor ve gerçek oyuncuların oyundan düşmeleri sağlanıyor. Hemde oyun dosyalarının içerisine sızarak oyunun genel yapısını bozmaya çalışıyorlar. Bu durum çok kısa bir süre sonra çözülecektir. Fakat bu durumda yapabileceğiniz tek şey beklemek olacak.

Normal bir hata veya sorun olmadığı için sizin yapabileceğiniz bir şey şuan için bulunmuyor. Call of Duty Mobile Oyundan Atıyor şikayetlerinizi teknik destek ekibine de bildirdik ve sorunun üstünde çalışıldığı bilgisini aldık. Bir süre sonra bu problemler olmadan tekrar oyuna sorunsuz girmeye devam edebileceksiniz. Call of Duty Mobile tarafından yapılacak olan resmi açıklamaları takip ediyoruz ve durumu sizlere en hızlı şekilde aktarmaya devam edeceğiz.

CoD Mobile Oyundan Atıyor Şikayetleri İlk Değil

Daha önceki yıllarda da CoD Mobile Oyundan Atıyor şeklindeki şikayetler oldukça sık yapılmaktaydı. Bunun sebebi oyunculardan kaynaklı bazı durumlardan olabiliyordu. İnternet bağlantısında yaşanan problemler oyunun kapanmasına sebep olabilir. Veya Call of Duty Mobile oyununu güncellerken bazı oyun dosyalarının eksik inmesi maça girerken oyundan atma şikayetlerinin yaşanmasına da sebep olabiliyordu. Oyundan getirilen her yeni güncelleme de bu problemi de çözmeye yönelik adımlar atıldı. Fakat bu sefer durum hiç eskisi gibi değil, bilinmeyen saldırganlarca sunuculara ve sisteme yapılan saldırıların ardından oyundan atıyor şikayetleri geliyor.

Hakkında esgec.com

Check Also

Brawl Stars Kill You (ᵏⁱˡˡᵧₒᵤ) Nasıl Yazılır? 2021

Brawl Stars Kill You Nasıl Yazılır? soruları oyuncuların isimlerini şekilli hale getirmek istediklerinde sordukları sorular …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir