Brawl Stars Savaş Topu Karakterleri

0
(0)

Brawl Stars Savaş Topu etkinliği oyuncular tarafından çok sevildi. Rakibe karşı avantaj elde etmek isteyenler Brawl Stars Savaş Topu karakterleri ile oynamak istiyor. Rakibi alt edebilmek için em büyük strateji olan karakter seçimi, ne kadar önemli olduğunu bu etkinlikte de görülüyor.

Savaş Topu etkinliği Brawl Stars’da benzerine az rastlanır bir etkinliktir. Normalde Brawl Stars maçlarının amacı rakibi öldürerek kazanmaktır. Savaş Topu etkinlikte kimse kimseyi öldürmeden, yalnızca gol atarak oynanıyor. Rakip karakterler arasından kendi karakterleriyle sıyrılıp iki gol atan kişi maçı kazanıyor. Maç süresi 90 saniyedir. 90 saniye içerisinde beraberlik olursa kaleler önündeki tüm engeller kalkıyor ve bir kişinin gol atıp kazanması bekleniyor.

En İyi Brawl Stars Savaş Topu Karakterleri

Savaş topu etkinliğinden kullanılacak karakterlerin hızlı olması gerekir. Her round 90 saniye sürdüğü için bu oyunda hızlı olan kazanır. Bu nedenle oyundaki en hızlı karakter kullanılmalıdır. En iyi Brawl Stars savaş topu karakterleri aşağıdaki gibidir:

  • Başlangıç Sınıfı: Bull
  • Nadir Sınıfı: El Primo
  • Süper Nadir Sınıfı: Rico
  • Destansı Sınıfı: Bibi
  • Gizemli Sınıfı: Max 
  • Efsanevi Sınıfı: Leon

Yukarıda yer alan karakterler kendi sınıflarında en hızlı olan karakterlerdir. Eğer savaş topu oynamak istiyorsanız bahsi geçen karakterlerle maça girmeniz kazanma oranınızı arttırır. Rakibinizde de bu karakterlerin olabileceğini hesaba katarak elinizdeki en yüksek sınıflı ve en yüksek hızlı karakterleri maça dahil etmelisiniz.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir