Son Haberler

Brawl Stars Amber Çıkarma Hilesi 2021

0
(0)

Brawl Stars’a en son dahil olan Amber, oyuncular tarafından çok beğeniliyor. Bir an önce Amber’e sahip olmak isteyenler Brawl Stars Amber çıkarma hilesi  kullanmak istiyor. 3300 can ve farklı atış tekniği ile efsanevi karakter Amber, Hesabı çok gelişmemiş oyuncuların hayallerini süslüyor.

Brawl Stars Amber Çıkarma Hilesi 

Amber çıkarma hilesi hakkında pek çok bilgi paylaşılıyor. Amberi çıkarmak için dosya indirmenizi veya program kurmanızı isteyen web sitelerinden kaçınmanızı tavsiye ederiz. Bu yazıda anlatacağımız taktikte hiçbir indirme ve kurma işlemine gerek kalmıyor.

Anlatacağımız taktikle dolandırıcılık maduru olmaktan kurtulacaksınız. Çünkü Brawl Stars Amber çıkarma hilesi diyerek cihazınıza virüs bulaştırmaktan kişisel verilerinizi çalmaya kadar pek çok farklı işlem yapabiliyorlar.

Brawl Stars Amber Çıkarma Hilesi Nasıl Yapılır?

Program indirmeden yapabileceğiniz Amber çıkarma taktiği Brawl Stars oyunundaki küçük bir açığın kullanılmasına dayanır. Taktik herkeste hemen işe yaramasa da bıkmadan denendiğinde bazı oyuncular Amber karakterini elde ediyor. Bu yüzden bir defa deneyip bırakmamanızı en az birkaç defa taktiği uygulamanızı tavsiye ederiz.

Brawl Stars Amber çıkarma hilesi adımları şu şekildedir:

  • Öncelikle Brawl Stars’a girin. Giriş yaptıktan sonra ayarları açın.
  • Ayarlar kısmında dil ayarlarını göreceksiniz. Dil ayarları kısmından oyunun dilini değiştirin. Dili değiştirirken “konum” kısmında yazan ülkenin dili olmamasına dikkat edin. 
  • Ardından karakterleri açın. Amber karakterini bularak defalarca üzerine tıklayın. Yaklaşık 20-25 defa tıklamanız idealdir.
  • Sonra tıklamayı bırakarak maç kısmında gidin ve maç yapmaya başlayın. Maç yapmaktaki amacınız kutu kazanmaktır. Olabildiğince çok kutu kazanmaya çalışın. 
  • Kutuları kazandıktan sonra tekrardan karakter kısmına gidip Amber’i bulun. Yine Amber’in üzerine tıklayın.
  • Amber’in üzerine defalarca tıkladıktan sonra teker teker maçlardan kazandığınız kutuları açmaya başlayın.

Açtığınız kutulardan birinden Amber çıkması çok olasıdır. Tek seferde hemen etkili olamayacağını dile getirmiştik. Yukarıdaki adımları ne kadar çok tekrarlarsanız Amber çıkarma şansınızı o kadar artırırsınız. Eğer kupa sayınız orta veya yüksekse Amber çıkma ihtimali daha da artar. Düşük kupaya sahip hesaplarda Amber çıkma olasılığı biraz düşüktür. 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Hindistan, Kripto Para Birimlerini Yasaklamayı Planlıyor

0 (0) Hindistan Parlamentosu, gelecek bütçe oturumunda özel kripto para birimlerini yasaklamayı öneren bir tasarıyı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir