Brain Test 2 V0.155 MOD APK indir

0
(0)

Brain Test 2 Mega Hileli MOD APK indir vV0.155

Android markette 1 milyondan fazla indirim alan Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zeka Oyunları arayanlara yeni bir heyecan getirdi. Oyun içerisinde yer alan zeka oyunları, neşeli bilmeceler, eğlenceli zeka testleri ve akıl oyunları ile yine sizde bağımlılık yaratacak!

Bu oyun size beyin jimnastiği yaptıracak. Her yeni bir sorunun bir hikayesi var. Yapılan araştırmalar beyin antremanlarının alzheimer hastalıklarına kadar iyi geldiğini gösteriyor.  Evde gazetelerin bulmaca köşelerinde vakit geçiriyorsanız işte mobil beyin testi oyunu.

Brain Test 2 v0.155 PARA HİLELİ APK, yapımını Unico stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Oyun içerisinde yer alan tüm para problemlerini hileli apk dosyamız ile ortadan kaldırdık. Sizin yapmanız gereken tek şey oyunu indirip doya doya oynamaktır.

Eğer ücretsiz oyunlardan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanıyorsan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku veya başka bir bulmaca testi oyununu seviyorsan, zeka oyunumuza bayılacaksın!

Brain Test 2 V0.155 MOD APK indir yazısı ilk önce İndirFullAPK.com üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Car Parking Multiplayer V4.7.3 indir

0 (0) Full Ücretsiz Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK indir Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir