Bedava Knight Online Çarları

0
(0)

Bedava Knight Online İtemli Çar Şifreleri

Knight Online, Türkiye’de bir dönem gençlerin sabah akşam oynadığı ilk MMORPG online oyunlarından biridir. Knight Online Bedava Çarlar listemizi oyunu hala oynayan kullanıcılarımız için hazırladık.

Knight Online hakkında 1 levelden başlayıp 83 levele kadar yükselebildiğiniz online bir oyundur. Oyun içerisinde bir çok karakter bulunmaktadır. Bu karakterler Mage, Assas, Rogue, Priest, Warrior, Kurian’ dır. Oyuna ilk başladığınız zaman karakter bilgileri ile bu joblardan birini seçerek oyuna başlıyorsunuz. 83 Level çar yapmak için ortalama premium ile bir hafta sürekli aktif olmanız gerekiyor eğer premium olmadan oynayacaksanız bu süre uzamaktadır.

Knight Online Premiumlu Çar Şifreleri

Siz değerli kullanıcılarımız için 83 Levele ulaşmış premiumlu itemli knight online çar şifreleri paylaşacağız. Her hesap günceldir ve çalışır durumdadır. Hesaplar e-pin satışı yapan adreslerden ya da artık oyunu bırakan kullanıcılardan temin edilmektedir. Sizlerde eğer oyunu bırakmayı düşünüyorsanız elinizde olan yüksek levelli knight online hesaplarını bize satabilirsiniz. Bunun için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bedava Knight Online Çar Hesapları

Not: Hesapları görmek için lütfen aşağıda yer alan paylaşım adımlarını yerine getirininiz aksi takdirde şifreler açılmayacaktır.

Bedava Şifreleri Görmek için İçeriği Lütfen Paylaşın.image/svg+xml
Aşağıdaki paylaşım düğmelerinden birini kullanarak bu özel içeriğin kilidini açın ve şifreleri görün.
ShareTweet

Knight Online oynamayı düşünüyorsanız ve sıfırdan başlamak istemiyorsanız işte sizin için bir fırsat. En iyi ve itemli karakterleri her gün güncellemeye devam edeceğiz. Hesap işlemleriniz için editörel ekibimize aşağıda yorum yapma bölümünden ulaşabilirsiniz. Eğer hesap arayışınız hala sürüyorsa bize isim soy isim ve mail adresinizi gönderiniz.

Hesap paylaşımlarımızın devam etmesini talep ediyorsanız hesap şifrelerini değiştirmeyiniz. Kendinize bir hesap alın oynayınız. Değişen hesap şifreleri geri alınacaktır bilginiz olsun. Doya doya PK keyfi yaşamak için Knight Online sizleri bekliyor dostlar.

 

 

Bedava Knight Online Çarları yazısı ilk önce İndirFullAPK.com üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Car Parking Multiplayer V4.7.3 indir

0 (0) Full Ücretsiz Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK indir Car Parking Multiplayer V4.7.3 APK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir