Apple Ağlıyor, Tuvalete Gidebilir miyiz? ZeaPlus Buds…

 Apple Ağlıyor, Tuvalete Gidebilir miyiz? ZeaPlus Buds…
Okunuyor Apple Ağlıyor, Tuvalete Gidebilir miyiz? ZeaPlus Buds…
0
(0)

Aktif gürültü önleyici özelliğiyle Apple AirBuds, piyasada alternatifsizdi. Ancak çok uygun fiyatlı muadili ZeaPlus Buds piyasayı sallayacak.

AirPods Pro, özellikle Aktif Gürültü Engelleme özelliği nedeniyle şu anda piyasadaki en iyi kulaklıklardan biri olarak kabul ediliyor. Bununla birlikte, Apple’ın Pro kulaklıkları da 249 $ gibi son derece yüksek bir fiyat etiketi talep ediyor. Ortalama bir kullanıcı, bir çift kulaklık için 30-50 dolardan fazla bir şey harcamak istemez, bu da aktif gürültü iptali gibi özelliklerin çoğu tüketici tarafından asla dikkate alınmadığı anlamına gelir. Ancak Zeaplus gibi Aktif Gürültü Engelleme gibi premium özellikleri son derece uygun bir fiyat etiketi ile sunmaya çalışan şirketler var. Ve en son Zeaplus Buds 25 $ fiyat etiketine sahip olduğu halde ANC özelliği de mevcut.

Dünyanın parasını harcamak zorunda kalmadan AirPods Pro ile benzer bir tasarım ve uyum arıyorsanız, Zeaplus Tomurcukları gerçekten iyi bir alternatif olabilir. Temelde, beyaz ve siyah renk düzenine sahip benzer bir gövde ve uç tasarımına sahip bir AirPods Pro klonudur. Piyasada bir sürü AirPods Pro klonu varken, Zeaplus Aktif Gürültü Önleme ile birlikte gelir.

 

Hatta çevreden gelen sesi içeri alan Apple AirPods Pro’ya benzer şekilde şeffaf moda sahiptir. ANC modu işe yarıyor ve sizi içine çeken bir deneyim sağlayan biraz gürültü yalıtımı sağlıyor. 4 saat pil ömrü ve kasa ile birlikte toplam 20 saat sunuyor. Kasanın kablosuz şarjı da desteklediğini unutmayın; bu, 25 dolarlık fiyat etiketi göz önüne alındığında gerçekten kullanışlı bir özellik. Ülkemizde resmi satışının yapılıp yapılmayacağını henüz bilmiyoruz. Bilgi edindikçe siz değerli okurlarımızla paylaşacağız.

Apple Ağlıyor, Tuvalete Gidebilir miyiz? ZeaPlus Buds… yazısı ilk önce TeknoBurada üzerinde ortaya çıktı.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın