50M2 2. sezon ne zaman çıkacak?

0
(0)

Netflix Türkiye’nin yeni popüler dizisi 50M2 2. sezon ne zaman çıkacak? Burak Aksak’ın yazdığı Selçuk Aydemir’in yönettiği 50m2 şimdi Netflix’te.

Türkiye’de yatırımlarını yeni yılda da sürdürmek isteyen Netflix, 2021 yılında yayınlayacağı içerikleri geçtiğimiz haftalarda tanıtmıştı. Yeni yılın beklenen dizisi 50m2 geçtiğimiz saatlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı.

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği 50m2 izleyici tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Diziyi bir solukta bitiren izleyicilerin aklındaki soru ise 50m2 2. sezon ne zaman çıkacak?

50M2 2. sezon ne zaman çıkacak?
50M2 2. sezon ne zaman çıkacak?

50M2 2. sezon ne zaman çıkacak?

27 Ocak 2021’de Netflix’te yerini alan 50M2 dizisi için henüz Netflix resmi bir açıklama yapmadı. 2. Sezonun gelip gelmeyeceği ise henüz belirsizliğini koruyor. 50M2 2. sezon ile ilgili resmi bir açıklama yapıldığında yazımı güncelleyeceğim.

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi projelerden tanıdığımız Selçuk Aydemir üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Leyla ile Mecnun’dan tanıdığımız Bura Aksak imzası taşıyor.

50M2 Konusu

İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizinin konusu ise şöyle: Karanlık bir adamın kirli işlerini yapan Gölge, geçmişine ait sır perdesini aralamaya çalışırken işler bambaşka bir hal alır. Gölge, kendini farklı kimlikle küçük bir mahallede bulur.

Engin Öztürk’ün başrolünü üstlendiği (Gölge) dizide Aybüke Pusat (Dilara), Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Murat Kılıç, Gaye Gürsel, Yiğit Kirazcı ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimler yer alıyor.

Kaçıranlar için resmi fragman

Sinema haberleri wuudia’da.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Hakkında esgec.com

Check Also

Cyberpunk 2077 En iyi Modlar

0 (0) Bir milyon anlık oyuncuya ulaşan Cyberpunk 2077 için modlar yapılmaya başlandı. Oyun keyfinizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir